سلام. امشب ماه کامله  البته تقریبا. یعنی الان ماه شب سیزده ست. خیلی قشگه. وقتی به ماه نگاه کردم دلم برای مبینا تنگ شد یهو. چند وقته ندیدمش آخه بزودی می بینمش.

امروز فیلم سرخ پوست رو دیدم. نمی دونم یه سریا چرا میگن تهش بازه:/ تهش کاملا واضح و روشن بود. خیلی دوستش  داشتم فیلمو معرکه بود اونم با بازی فوق العاده ی نوید محمد زاده. کراش زدم روش. فکر میکردم نوید فقط نقش آدمای بدبخت و بیچاره رو خوب بازی میکنه اما دیدم نه بابا. این خیلی خوبه. نقش اینم خیلی خوب بازی میکنه:) به به. پیشنهاد میکنم اگه ندیدید برید ببینید:)

روزهای پایانی تابستونه دیگه استفاده های نهایی رم بکنید که داریم میریم به سمت فاجعه:/ اه نه حوصله بچه هارو دارم نه معلما و نه امتحان و درس و مشق

راستی امروز باغ کتاب رفتیم :) خوش گذشت. سینما رو اونجا رفتیم دیگه. روز سینما بود امروز و بلیط نیم بها بود:)

دوست داشتم تابستون فعال باشم ولی رایانه خراب اندر خراب است:/ خیلی وقته خرابه و در دست تعمیر.:/

دیگه دیگه. آهان . چند بار اومدم سر زدم وب . یه دوتا کامنت بود اونا رو خوندم و یه چندتا هم مال مطالبی که انتشار در آینده بود(همون دیالوگا) وقت نکردم جواب کامنتارو بدم . حالا بعدا جواب میدم. آخه تا میام وباتونو میخونم چند ساعت میگذره:| 

هشدار به مهر نزدیک میشوید. هشدار به مهر نزدیک میشوید. هشدار به مهر نزدیک میشوید. هشدار.

امشب با ماه شب سیزده بخوابید تا فردا ماه شب چهاردهو ببینید:)

+ عه دیالوگ از این فیلمه برنداشتم بس که محو فیلم بودم.

++ عزاداری هاتون قبول باشه.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها